Донецький юридичний інститут МВС України

Завдяки територіальній громаді Маріуполя та особисто міському голові Бойченку Вадиму Сергійовичу постійно покращується матеріально-технічна база інституту у місті Маріуполі.  Зараз в «Академії поліції» відбуваються масштабні ремонтні роботи: укладено нову тротуарну плітку, замінено всі вікна на пластикові, надбудовуються поверхи та інші роботи спрямовані на  поліпшення умов навчання та надання якісної освіти студентам, курсантам та слухачам, які навчаються в нашому закладі вищої освіти МВС України.

Зрозуміло, що після проведення будівельних і ремонтних робіт в приміщенні та на прилеглій території залишається багато сміття. Тому колективом інституту в місті Маріуполі було прийнято рішення на передодні новорічних свят 15 грудня 2018 року провести прибирання на території та в приміщеннях «Академії поліції».

До прибирання долучився весь колектив Маріупольського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції», факультету №2, курсанти та слухачі інституту.

Під час спільної толоки всі завзято попрацювали на внутрішній та прилеглій території, прибирали навчальні аудиторії та коридори, загружали будівельне сміття.

Фотозвіт про проведення толоки можна подивитись нижче

 

Колектив ДЮІ МВС України в м. Маріуполі

Real time web analytics, Heat map tracking