Шановна Валентина Миколаївна!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

В цей святковий день нехай все неможливе здійсниться, а задумане стане ближче до реальності. Ваш практичний досвід роботи завідуюча відділом культури виконкому Криворізької рада, прагнення блага до міста, пошук креативних ідей на посаді директора телерадіокомпанії «Рудана» визиває повагу й захоплення, симпатії. Розкриває Вас як багатогранну особистість, випромінюєте незрівняну і витончену елегантність.

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад для мешканців міста та жінок.

Притаманні Вам доброта, небайдужість до своєї справи, гідно та почесно були визначені званням Заслужений працівник культури України та нагородженням Орденом Княгині Ольги ІІІ ступеня.

Велика шана Вам за  гостинність міста, що прийняло нас у велику дружню родину. За отримання  чудової можливості розгорнути свою повноцінну освітню та наукову діяльність на теренах Кривого Рогу, відновлювити матеріально-технічну базу та позитивно розв’язувати побутові та соціальні питання - є дуже важливою та цінною для тих, хто вже за декілька років стануть на захист прав та свобод кожного мешканця цього міста.

Завжди залишатися такою життєрадісною, відкритою та чарівною жінкою!

Шановна Валентина Миколаївна!

Від щирого серця бажаємо, натхнення, турботи ласки, любові та затишку у душі. Нехай кожен день буде сповнений гарним настроєм, николи не подводить і дарує душевні зустрічі. Натхнення і творчості, хай сонце заглядає у вікна, а тепло у серце!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking