Донецький юридичний інститут МВС України

04.12.2018  та 10/11.12.2018 року пролунало для учнів 9 класу КЗШ 8  та учнів 5 класу  Криворізької Гімназії № 95 від курсантів  3го курсу факультету 1  Світлани Трандафілової, Черненко Дар'ї, Дишкант Вікторії спільно з  працівниками кафедри господарсько-правових дисциплін Віталієм Кадала, Юлією Громенко, з фахівецем групи комунікації Риммою Юрченко та представником Криворізького відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Юлією Цуркаленко інформаційне заняття з правил дорожнього руху. Було охоплено майже 60 учнів.

Права та обов’язки дитини на вулиці й дорозі формують у свідомості змалку. Система уявлень і переконань, поваги до прав і свобод дитини, підвищення рівня правової свідомості та найголовне- попередження дорожньо транспортних пригод з дітьми, основна мета профілактичної роботи працівників вишу та Національної поліції.

Учні були вражені від статистики порушення правил дорожнього руху неповнолітніми пішоходами та відсоток, яких закінчувався трагічно. Кожен пообіцяли мати на своїй одежі світловідбивачі, яки будуть гарантувати  безпеку їхнього життя під час дорожнього руху. В кінці учні  відобразили на папері найголовніші правила, яки вони повинні дотримуватись. Безпека життя під час дорожнього руху гарантується залежить від відповідальності за свої вчинки. Бережіть своє здоров’я, це найголовніша запорука своїх прав і обов’язків, як відповідальної людини.

 

Курсант факультету № 1

Трандафілова Світлана

Real time web analytics, Heat map tracking