Донецький юридичний інститут МВС України

У рамках Всеукраїнського тижня права, з метою популяризації відомчої юридичної освіти системи МВС України, на виконання рішень Координаційного центру профорієнтаційної роботи Донецького юридичного інституту МВС України співробітники та курсанти факультету № 1 інституту продовжують проводити правопросвітницькі та профорієнтаційні заходи, зокрема на теренах Криворіжжя.

14 грудня 2018 року доцент кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз Андрій Данилевський відвідав Криворізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 69 для проведення квесту з кримінального права «Кримінальна відповідальність неповнолітніх».

Учні 11-го класу випробували свої знання та кмітливість для вирішення завдань квесту, дізнались особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх, обговорили проблемні питання захисту прав дітей в Україні.

У перебігу зазначеного заходу майбутнім абітурієнтам Андрій Данилевський розповів про звитяжний шлях вишу-переселенця – Донецького юридичного інституту МВС України, який у непростих реаліях сьогодення продовжує нести славетні традиції відомчої юридичної світи системи МВС України та вже понад півсторіччя надає якісну юридичну освіту європейського рівня. Сьогодні інститут є кузнею кадрів для Національної поліції Міністерства внутрішніх справ України, яка є основним замовником висококваліфікованих фахівців. Також, інститут здійснює підготовку професіоналів-юристів для підприємств, установ та організацій усіх форм власності. Без зайвої скромності можемо констатувати, що Донецький юридичний інститут МВС України є вагомим осередком юридичної освіти.

Також він надав докладну інформацію про правила та умови вступу до інституту, особливості складання вступного випробування з визначення рівня фізичної підготовки, акцентував увагу учнів на можливості отримання докладної інформації про виш та вступну кампанію 2019 року на освітньому порталі інституту, у соціальних мережах, та запросив на День відкритих дверей вишу-переселенця, який відбудеться 15 грудня 2018 року о 12.00 годині на базі головного корпусу.

Цей та багато інших заходів здіснюються працівниками кафедри в рамках програми «Запрошення до юриспруденції».

Запрошення до юриспруденції – це низка правопросвітницьких заходів кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1 інституту. Змістом таких освітніх форумів є тематичні бесіди щодо особливостей професійної освіти поліцейського, професіонала-юриста, актуальних тем сучасності (євроатлантична інтеграція, боротьба із торгівлею людьми, кримінальна відповідальність неповнолітніх тощо). Науково-викладацький склад кафедри, під час зустрічей із школярами, роз’яснює  складні для сприйняття підлітками речі зрозумілими словами та ілюструє практичними прикладами, надає підґрунтя для роздумів з метою реалізації концепції Донецького юридичного інституту МВС України щодо сприяння правовій та громадянській освіті молодого покоління.

 

Кафедра кримінально-правових дисциплін

та судових експертиз

Real time web analytics, Heat map tracking