Шановний В’ячеславе Петровичу!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли блискучій кар’єрі. Отримувати неоціненний досвід Ви розпочали з командира взводу, а згодом були назначені начальником штабу дивізіону Національної гвардії України.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Вірність присязі Ви довели не словом, а ділом, адже з травня 2014 Ви стали на захист цілісності і незалежності України в рядах першого добровольчого формування особливого призначення в структурі МВС України - полку патрульної служби поліції особливого призначення «Дніпро-1» Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області, де були заступником командира, а потім очолили полк. Ваша турбота про бійців, людяність і вимогливість допомогли 64 воякам з різних підрозділів вийти з Іловайського оточення.

Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконнані свого професійного обов'язку, стоячи на сторожі Закону. Без вагань жертвуючи собою. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України. За особисту мужність, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові, зразкове виконання військового обов'язку Вас нагородили орденом Данила Галицького, відзнакою МВС «Захиснику Маріуполя», іменною зброєю та відомчими нагородами.

Виконуючи вимоги боргу, Ви виступаєте, як носій певних моральних обов'язків, який усвідомлює і реалізує їх в своїй діяльності. Сферу моралі з достатньою підставою називають сферою належного. Будьте добрим, будьте чесним, будь справедливим. Саме ці якості надають Ваш владний характер, скликають, втіленні в життя ідея добра і справедливості. Ваш професійний обов'язок гідний приклад істинного героя. Вже за цей короткий час Вашої діяльності на посаді начальника Головного управління Національної поліції в Житомирській області, Ви доклали значних зусиль для розвитку правоохоронної системи, забезпечуючи спокій та порядок.

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш вольовий шлях та неоціненний життєвий досвід. Приміть слова найщирішої вдячності за той неоціненний внесок, який Ви зробили у справу боротьби зі злочинністю, що є відмінним прикладом для сучасників і нащадків вірного та самовідданого служіння українському народові.

Шановний В’ячеславе Петровичу!

Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів та удачі. Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking