Донецький юридичний інститут МВС України

Міжнародну поліцейську асоціацію (МПА) було засновано 1 січня 1950 року за ініціативою сержанта поліції з Великобританії Артура Троупа. У травні того ж року було затверджено її емблему та девіз мовою есперанто «Служба через дружбу». Першими членами Асоціації стали 100 поліцейських Великобританії, а протягом наступних кількох років до МПА вступило понад 500 британських поліцейських.

Подальшу роботу Асоціації було спрямовано на налагодження та підтримання дружніх стосунків з поліцейськими інших країн.

Нині МПА є однією з найбільших міжнародних професійних неурядових (громадських) організацій. Вона має статус консультативного представника в Організації Об’єднаних Націй та у Раді Європи. МПА об’єднує понад 420 тисяч поліцейських та пенсіонерів поліції з 66 країн світу. Уряди багатьох країн високо оцінили організацію поліцейських з її можливостями широко обмінюватися професійним досвідом і знаннями. Національні секції організовують гуманітарні та культурні заходи, що дає змогу донести ідеї МПА до всіх людей, незалежно від того, чи є вони її членами.

Мета Асоціації – практичне втілення в життя положень Декларації прав людини, яку було прийнято ООН у 1948 році. Перш за все, це – розвиток культурних відносин між членами, накопичення знань та обмін професійним досвідом. Також Асоціація намагається виховувати почуття взаємодопомоги в мирному співіснуванні різних народів та збереження миру на землі.

Українську секцію Міжнародної Поліцейської Асоціації створено 25 квітня 1996 року. Нині у складі УС МПА діє 30 регіональних відділень та осередків, які об’єднують близько 5,5 тис. працівників правоохоронних органів, силових структур та цивільних громадян, які активно сприяють роботі поліції. Регіональні відділення очолюють як діючі працівники, так і ветерани міліції, які працюють у тісній взаємодії з підрозділами Національної поліції у регіонах.

27 квітня 2010 року в Донецькому юридичному інституті МВС України відкрито осередок Української секції міжнародної поліцейської асоціації. За своєю структурою осередок ДЮІ МВС України входить до Київського відділення УС МПА (протокол 1-го засідання Виконавчого комітету Київського відділення УС МПА 5-го скликання від 27.04.2010). З 2014 року, через події, які відбуваються у м. Донецьку та окремих районах Донецької області, відділення припинило свою діяльність.

У вересні 2016 року осередок інституту поновив свою діяльність. На сьогодні членами осередку інституту є 22 працівника інституту.

Якщо Ви є членом Міжнародної поліцейської асоціації, то маєте можливість долучитися до великої кількості заходів та проектів на міжнародному, національному та локальному рівні, таким як:

  • Міжнародний хостинг – обмін інформацією між членами МПА різних країн з приводу виїзду закордон, допомога з поселенням, екскурсіями, розвагами. Будинки МПА розташовані в кожній країні-учасниці, тому Ви можете ними скористатися разом зі своїми родичами. Виїжджаючи закордон, Ви завжди можете зв’язатись з місцевим представництвом МПА за допомогою або завітати на каву для обміну професійною інформацією.
  • Тижні співдружності, спортивні змагання, святкування річниць, що проводяться постійно для членів Асоціації за спеціальними програмами та цінами.
  • Професійний досвід та обмін знаннями, що досягається завдяки заходам, що влаштовують Секції різних країн (єдиноборства, володіння зброєю, боротьба з тероризмом тощо). Школа МПА в м. Гімборн, Німеччина – головний міжнародний центр МПА для проведення зустрічей, тренінгів, курсів підвищення кваліфікації.
  • Колективи за вподобаннями, які працюють не лише на національному, а і на міжнародному рівні (колекціонери зброї, значків, рибалки, радіо-аматори, любителі гольфу тощо). Діє міжнародна молодіжна програма – для обміну дітей членів МПА, що надає можливість молоді отримувати нові знання про культуру та традиції інших країн-членів Асоціації. Щороку проводяться міжнародні молодіжні збори в одній із країн-Секцій МПА для дітей віком 16-17 років. Такі заходи надають можливість дітям отримувати міжнародні контакти, практику англійської або іншої мови, оскільки в зборах приймають участь діти з понад 20 країн світу.

Документи необхідні для вступу до МПА:

  1. Ксерокопія паспорта громадянина України (стор. 1, 2, 3, 11 або 12 з останнім місцем реєстрації).
  2. Ксерокопія закордонного паспорта (стор. 1) при наявності.
  3. Ксерокопія службового (пенсійного) посвідчення для працівників (пенсіонерів) правоохоронних та силових структур.
  4. Довідка МВС про відсутність судимості (для цивільних громадян).
  5. Дві кольорових фотографії розміром 3,5х4,5.
  6. Власноручно заповнена заява-анкета.
Real time web analytics, Heat map tracking