Шановний Віктор Михайлович!

Дозвольте від усього серця привітати Вас з Ювілеєм!

У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.

Наполеглива праця, чудові організаторські здібності та майстерність керівника сприяли блискучій кар’єрі. Отримавши неоціненний досвід  розпочинаючи ще у 1979 році на посаді міліціонера мотовзводу міліції відділу внутрішніх справ Верхньодніпровського райвиконкому, а згодом-начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області розкрили щиру людяність Вашу та стали запорукою поваги та симпатії до Вас. Ви гордо носили звання генерал-лейтенанта міліції, що неодмінно є показником високого професіоналізму працівника, який на високому рівні здійснює підготовку правоохоронців рідної держави, керуючись у своїй роботі загальнолюдськими моральними рисами та якостями, оперуючи глибокими теоретичними та практичними знаннями.

Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України. Під Вашим керівництвом активно з честю і гідністю виконували свій обов'язок в найтрагічніші дні, безстрашно протистояли хаосу і беззаконню бійці. Виконуючи вимоги боргу, Ви виступаєте, як носій певних моральних обов'язків, який усвідомлює і реалізує їх в своїй діяльності. Сферу моралі з достатньою підставою називають сферою належного.

Без сумніву Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях є справжнім взірцем для оточуючих. Прийміть слова подяки за Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість і активну життєву позицію.

Шановний Віктор Михайлович!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, життєвого оптимізму та благополуччя, невтомності, нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності та успішного здійснення всіх професійних та особистих задумів. Хай збуваються всі мрії, щоб кожен день приносив багато приємних несподіванок, щоб Вас оточували тільки добрі і потрібні люди! Нехай завжди зігріває Вас тепло людської подяки за добрі справи, зроблені в ім’я процвітання і розквіту рідної України!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking