Шановний Василь Іванович!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені спочатку на посаді інспектора у Південно-західному управлінні західної міліції, завідувачем відділу Залізничного райкому компартії України м.Києві, а згодом – першого проректора Національної академії внутрішніх справ.

 Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування. Ви зробили вагомий внесок у розвиток кримінологічної науки, опублікувавши більше 100 наукових праць, в тому числі монографії, підручники та навчальні посібники. Ви посіли поважне місце серед науковців  не лише сучасної України, а й в країнах СНД.

Ви є постійним членом Науково-консультативної ради при Верховному Суді України та Експертної ради України, що є проявом визнання як видатного кримінолога. Ваші ідеї і пропозиції, знайшли відображення в Концепції реформування органів кримінальної юстиції України. А будучи науковим консультантом Комітету Верховної Ради Україні у боротьби з організованою злочинністю,ще раз підкреслює Ваш високий професіоналізм як науковця та справжнього фахівця своєї справи.

Шановний Василь Іванович!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking