Новини

10 жовтня відзначається Всесвітній день психічного здоров’я. У 2018 році заходи, присвячені Дню психічного здоров’я, фокусуються на темі проблем молоді та її психічного здоров’я в мінливому світі. Своєю чергою формування вольової стійкості до різних мінливих та стресових ситуацій входить до напрямів освітньо-виховної діяльності на факультеті № 2. Для реалізації цієї мети використовуються різні методики як психологічні так і педагогічні, зокрема андрагогіки, тобто педагогіки для дорослих. Саме тому в межах декади «Молодь та її психічне здоров’я» 16 жовтня на факультеті № 2 представниками медико-санітарної частини було проведено квест «Психічне здоров’я молоді».

З метою підвищення рівня якості освітньої діяльності кафедрою загальноправових дисциплін проводиться систематична робота щодо забезпечення навчальних дисциплін, які викладаються на кафедрі навчальними посібниками та навчально-методичними комплексами, авторами яких є науково-педагогічний склад кафедри.

Шановний Сергію Миколайовичу!

Від щирого серця вітаємо Вас з Днем народження!

У цей святковий день висловлюємо Вам найтепліші слова глибокої вдячності і поваги.

Шановний Володимире Павловичу! Шановні колеги – науково-викладацький, адміністративно-командний склад, студенти та випускники Таврійського національного університету імені В. І. Вернадського!

Від імені колективу Донецького юридичного інституту МВС України та себе особисто вітаємо Вас зі 100-річчям від дня заснування вишу!

Шановний Руслане Івановичу!

У далекому 1993 році, прийнявши рішення стати курсантом Донецького інституту внутрішніх справ МВС України, Ви стали на шлях вірного служіння Українському народові.

Фахова підготовка науково-педагогічного складу структурних підрозділів інституту вимагає постійного оновлення теоретичних знань та практичних умінь та навичків з якісної протидії злочинності. Підвищення кваліфікації викладачів досягається завдяки участі у різноманітних тренінгах. Так безпосередньо за сприяння ректора інституту, професора Віктора Миколайовича Бесчастного представники інституту мали можливість прийняти участь у тренінгу з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій. Безпосередньо у тренінгах прийняли Артем Шапарь, Сергій Пекарський та Вадим Брильов. Ще у листопаді-грудні 2017 року означені фахівці прийняли участь у першому етапі тренінгу тренерів, якій відбувся на базі Харківського національного університету внутрішніх справ.

Щодня по буднях на міському телеканалі «Рудана» виходить в прямому ефірі програма «Ракурс», де обговорюються теми, якими живе місто та країна.  Економіка, політика, культура, освіта – теми, що завжди актуальні для громади міста Кривого Рогу.

12 жовтня 2018 року на базі Маріупольського державного університету відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Забезпечення правопорядку на території проведення Операції Об'єднаних Сил». В обговоренні актуальних питань протидії діяльності незаконних збройних формувань та забезпечення прав і свобод громадян, законності і правопорядку у державі в умовах ведення гібридної війни взяли участь ректор інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний, проректор інституту, капітан поліції Денис Ігорович Нестеров, представники науково-педагогічного складу та курсанти 1-го курсу факультету № 2, викладачі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту. Актуальність і своєчасність обговорення даної тематики засвідчили представники Національної гвардії, командування ООС, Державної прикордонної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій, представники різних закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, які входять в сферу управління МВС України тощо.

Напередодні Дня захисника України поліція Донецької області та фізкультурно-спортивне товариство «Динамо» організували у Маріуполі масштабне спортивно-патріотичне свято, участь у якому взяли усі підрозділи поліції Донеччини, а також співробітники Національної гвардії, рятувальної та прикордонної служб, Маріупольської міськради, діти з громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських», журналісти та жителі міста. Так, дійсно турнір об’єднав більше тисячі учасників, серед яких потужною командою виступили представники факультету № 2 та Маріупольського ЦППП «Академія поліції» інституту.

3 жовтня, курсанти 106 навчального взводу Донецького юридичного інституту, відвідали Головне управління Національної поліції в Донецькій області. Майбутні правоохоронці побачили систему безпеки, роботу інтелектуальних камер та сучасне озброєння поліцейських. Першокурсники познайомилися зі співробітниками главку вперше.

Real time web analytics, Heat map tracking