Донецький юридичний інститут МВС України

Новини

Шановний Андрій Петрович!

Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Ваша принциповість, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі забезпечили Вам блискучу кар’єру.

4 грудня 2018 року у Донецькому юридичному інституті МВС України відбулася робоча зустріч з представниками німецької федеральної компанії GIZ, під час якої німецькими партнерами вишу-переселенцю передано документацію з реконструкції, ремонту та відновлення навчально-виховного комплексу тимчасово переміщеного закладу вищої освіти.

З 30 листопада до 02 грудня 2018 року у м. Харкові проходив ХІІ-й чемпіонат світу з військово-спортивного двоборства. Серед близько 400 учасників світової першості з 16 країн світу у змаганнях взяв участь і представник Донецького юридичного інституту МВС України викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 майстер спорту України міжнародного класу з рукопашного бою Капітонов Андрій Ігорович.

З метою виконання Плану проведення заходів профорієнтаційного характеру з добору кандидатів на навчання до закладів вищої освіти МВС України, затвердженого 11.10.2018 Директором Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС Доскевичем Г.О. та забезпечення якісного набору кандидатів на навчання у Донецькому юридичному інституті особовим складом факультету № 2 проводиться комплекс профорієнтаційних заходів у різних областях України.

1 грудня Всесвітній День боротьби зі СНІД. Представники ДЮІ МВС України теж не залишились байдужими та приймають активну участь в профілактиці ВІЛ на території Криворіжжя. Науковий співробітник НДЛ ПППД ДЮІ МВС України Когут Олександра в рамках реалізації проекту «Запровадження взаємодії поліції та організацій громадянського суспільства у сфері протидії поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу шляхом розробки механізмів переадресації ЛВІН до необхідних сервісів та послуг» за підтримки Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC) систематично проводить тренінги зі студентами, курсантами та слухачами ДЮІ МВС України.

30 листопада Демʼянівська загальноосвітня школа Мангушського району Донецької області відмічала своє 90-ряччя. Протягом 2017 та 2018 років п’ять випускників з цієї сільської школи стали курсантами факультету № 2 нашого інституту.

Донецька область в сучасних умовах протидії гібридній війні є небезпечна для громадян, оскільки частина прифронтової території насичена вибухонебезпечними предметами. Війна не оминає і мирне населення.

Згідно до графіку проведення профорієнтаційної роботи на кафедрі Державно-правових дисциплін та міжнародного права, доцентом цієї кафедри Шульгою А.О. в період з 29 по 30 листопада 2018 року було здійснено поїздку до м. Херсон, Херсонської області з метою проведення профорієнтаційних заходів у загальноосвітніх закладах I-III ступенів освіти.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначають кожного 1 грудня починаючи з 1988 року.

Напередодні, 30 листопада для курсантів факультету № 2, медико-санітарною частиною ДЮІ  була проведена тематична бесіда, яка пройшла під гаслом 30-го всесвітнього дня боротьби зі СНІДом – «Знай свій статус». Вона була покликана підвищити глобальну обізнаність щодо ВІЛ/СНІДу серед курсантів.

Шановний Олександр Михайлович!  

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям.

Real time web analytics, Heat map tracking