Новини

Шановний В’ячеславе Васильовичу, прийміть найщирі вітання з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук! Ваші наукові дослідження в межах наукової спеціальності 12.00.07 – адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право ще раз підтверджують науковий зв'язок науки та практики правоохоронної діяльності. Ви першим в Україні обрали науковий напрям законодавчого забезпечення прав і свобод людини та громадянина в умовах збройного конфлікту на Сході нашої Держави. Завдяки Вашим науковим розробкам наукова спільнота може ознайомитись з парадигмою адміністративно-правового забезпечення національною поліцією України публічної безпеки в умовах проведення антитерористичної операції.

З 22 по 25 листопада 2018 у місті Святогірськ Донецької області проходила ХІ Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської та студентської молоді з міжнародною участю «Південно-Східна Україна: зі стародавності у ХХІ століття», на якій були представлені доповіді 83-х дослідників з різноманітних навчальних закладів України, а також представників Базельського університету (Швейцарія).

Шановний Юрій Сергійович!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям.

У рамках Всеукраїнського тижня права, з метою популяризації відомчої юридичної освіти системи МВС України, на виконання рішень Координаційного центру профорієнтаційної роботи Донецького юридичного інституту МВС України співробітники та курсанти факультету № 1 інституту продовжують проводити правопросвітницькі та профорієнтаційні заходи, зокрема на теренах Криворіжжя.

Сьогодні, фахівець факультету № 1 інституту старший лейтенант поліції Олександра Удовиченко, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету № 1 полковник поліції Олена Волобуєва, курсанти 2-го курсу Олександра Юрченко та Єлизавета Абрамова відвідали Криворізьку загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів № 90 із тематичною бесідою «Запрошуємо до юриспруденції».

Шановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС!

 14 грудня в Україні відзначається День учасників ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора, ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров’я заради порятунку нашої землі від страшної техногенної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і сьогодні.

10 грудня в рамках Всеукраїнського тижня права на базі Маріупольського ЦППП «Академія поліції» ДЮІ МВС України психологом інституту Оленою Рингач була організована тематична зустріч головного спеціаліста відділу комунікацій та забезпечення доступу до публічної інформації у Донецькій області Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Донецькій та Запорізькій областях Дар’ї Шинкаренко з курсантами факультету № 2. Зустріч відкрив заступник декана факультету № 2 Сергій Пекарський, який зазначив актуальність співпраці вишу-переселенця з Регіональним центром у професійному становленні майбутніх правоохоронців, цивільних юристів та  у спільних заходах щодо правової освіти дітей та молоді.

6 грудня 2018 року на базі Криворізького професійного гірничо-металургійного ліцею відбувся правовий брейн-ринг «Я маю право!» серед команд закладів професійно-технічної освіти міста Кривий Ріг. На початку гри перед учасниками виступили декани факультетів №1 та №3 Михайлов Руслан Іванович та Ампілогов Олександр Валерійович, які познайомили присутніх із діяльністю Донецького юридичного інституту МВС України та запросили всіх бажаючих на Дні відкритих дверей.

З метою інформаційно-просвітницької роботи та профорієнтаційних заходів у місті Новоукраїнка Кіровоградської області було проведено робочу зустріч з начальником сектору відбору та проведення атестації поліцейських  УКЗ ГУНП в Кіровоградській області старшим лейтенантом поліції Серебряніковою Оленою та начальником Новоукраїнського відділення поліції ГУНП в Кіровоградській області полковником поліції  Матвійчуком Ігорем. Разом з фахівцем Відділу організації служби інституту капітаном поліції Мащенком Станіславом у заході приймали участь курсанти II курсу факультету № 1 Донецького юридичного інституту МВС України Тараканова Ганна та Шпак Тарас.

05 грудня 2018 року в приміщенні Головного управління Національної поліції України в Дніпропетровській області відбулося розширене засідання президії ГО «Дніпропетровська обласна організація ФСТ «Динамо» України» під головуванням начальника управління генерала поліції 3-го рангу Глуховері Віталія Андрійовича.

05 грудня 2018 року кафедрою юридичних дисциплін факультету №2 Донецького юридичного інституту МВС України було проведено Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Правова держава: міждисциплінарний підхід».

Real time web analytics, Heat map tracking