Донецький юридичний інститут МВС України

14 грудня поточного року представниками відділу організації служби та кафедри загально-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України під патронатом Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міської ради та Головного управління Національної поліції в Черкаській області у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 33 імені Василя Симоненка міста Черкаси організовано та проведено День відкритих дверей у рамках «Фестивалю поліцейської та юридичної освіти».

Даний профорієнтаційний захід своєю цікавістю та актуальністю зібрав багато учнівської молоді навчальних закладів Черкащини. Перед початком Фестивалю майбутні абітурієнти отримали реальну можливість випробувати та переглянути спеціальний автотранспорт, спеціальні засоби та зброю поліції, а також вибухотехнічні пристрої, засоби експертно-криміналістичного дослідження й особливості роботи кінологічної служби.

Далі, в приміщенні актової зали спеціалізованої школи майбутнім абітурієнтам та їх батькам було доведено правила і умови вступу до Донецького юридичного інституту, як закладу вищої освіти із специфічними умовами навчання системи Міністерства внутрішніх справ України.

Маємо відмітити, що сьогодні одним із пріоритетних завдань діяльності інституту є запровадження інноваційних форм і методів підготовки кадрів для підрозділів Національної поліції України та фахівців-юристів, а також надання якісної юридичної освіти європейського рівня мешканцям всієї країни.

Зі свого боку колектив закладу вищої освіти висловлює щиру подяку ректорові Донецького юридичного інституту МВС України Віктору Миколайовичу Бесчастному, голові Черкаської обласної державної адміністрації Олександру Івановичу Вельбівцю, начальникові Головного управління Національної поліції в Черкаській області генералу поліції третього рангу Валерію Васильовичу Лютому, міському голові м. Черкаси Анатолію Васильовичу Бондаренку, начальнику управління освіти департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Євгену Петровичу Степку та директору Черкаської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 33 імені Василя Симоненка Миколі Олексійовичу Чорноіваненку за надану допомогу у належній та якісній організації і проведенні Фестивалю поліцейської та юридичної освіти!

 

Відділ організації служби

Кафедра загально-правових дисциплін

Real time web analytics, Heat map tracking