Донецький юридичний інститут МВС України

У період з 5 грудня по 7 грудня 2018 року курсантом 1-го курсу факультету № 2 рядовою поліції Анною Алексєєвою спільно з практичними працівниками ювенальної превенції Селидівського відділення поліції Покровського відділу поліції ГУНП в Донецькій області була проведена низка профорієнтаційних та правоосвітніх заходів серед учнів шкіл м. Українськ, м. Горняк та м. Новогродівка Донецької області. Правоосвітні заходи проводилися в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Безпосередньо була проведена робота з учнями 9-11 класів наступних навчальних закладів: школа № 12 , м. Українськ , школа № 17, м. Горняк, школи № 7  № 9, № 10, м. Новогродівка.

Під час тематичних заходів учням була надана інформація про розвиток інституту на сучасному етапі. За допомогою відео сюжетів учні мали можливість поринутися в курсантсько-студентське життя факультету № 2 у м. Маріуполі.

Учні активно підтримували діалог і задавали питання: про зразок диплому, кількість бюджетних місць, вартість навчання на контрактній формі навчання, як можна доїхати до підрозділів інституту. Окрім того учні охоче цікавилися навчанням та проживання курсантів в Донецькому юридичному інституті, про курсантсько-студентське самоврядування, про різницю між курсантом та студентом.

Під час тематичних зустрічей були дані докладні відповіді на всі питання, що цікавили учнів шкіл.

Окрім того, за ініціатива співробітника ювенальної превенції Віталія Куща курсант нашого інституту Анна Алексєєва, яка до вступу в ДЮІ була активним членом ГО «Молодіжної Ліги майбутніх поліцейських» прийняла участь в урочистостях, пов’язаних з врученням посвідчень новим членам Селидівської ланки майбутніх поліцейських, яке відбулося у м. Українськ. Це свято відвідали 234 учнів різних вікових категорій, з яких 15-ть стали лігівцями.

У місті Новоградівка курсант Алексєєва додатково спільно з учасниками Ліги майбутніх поліцейських прийняла участь у святі на честь Дня Збройних сил України.

Отже, спільно з співробітниками ювенальної превенції були проведені профорієнтаційні та правоосвітні заходи, по завершенню яких було роздано іміджеву продукцію інституту.

На офіційному сайті Покровського ВП ГУНП в Донецькій області розміщена інформація про участь курсанта факультету № 2 Анни Алексєєвої у право освітніх заходах у м. Новогродівка, з якою можна ознайомитися за посиланням http://pokrovsk-police.dn.ua/news/view/6252

 

Факультет № 2

Real time web analytics, Heat map tracking