Дозвольте від усього дружнього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем Збройних Сил України!

День Збройних Сил – святковий день, встановлений постановою ВРУ 1993 року. Відзначається щорічно 6 грудня в день ухвалення 1991 року закону України «Про Збройні Сили України».

Від чистого серця бажаємо зберігати спокій та впевненість у будь-якій життєвій ситуації, здійснювати гарні і добрі вчинки. Ви наші захисники, опора держави. Спокій наших домівок, спокій близьких – у Ваших надійних, сильних руках. Ваша сила та мужність завжди ґрунтуються на любові і підтримці рідних, близьких людей. Ваша незламна віра, сміливі ідеї та надії, впевнено і відмінно виконані у поставлених завданнях, що викликає повагу та вдячність.  Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного відношення до своїх громадянських і службових обов'язків.

Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконнані свого професійного обов'язку, стоячи на сторожі Закону. Без вагань жертвуючи собою. Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України.

Низький уклін і велика шана Вам!

Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів та удачі. Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас.

 З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking