Донецький юридичний інститут МВС України

10 листопада 2018 року у місті Переяслав-Хмельницький Київської області відбувся всеукраїнський турнір з гирьового спорту «Переяславська осінь» присвячений пам’яті почесного працівника фізичної культури та спорту України Бориса Сонька. У змаганнях взяли участь спортсмени з Полтавської, Дніпропетровської, Житомирської, Донецької, Черкаської, Київської областей та м. Києва. Згідно з регламентом спортсмени змагалися у вправі ривок у чотирьох вагових категоріях з гирями вагою 24 кг та 32 кг у абсолютній ваговій категорії.

У турнірі взяли участь і провідні спортсмени Донецького юридичного інституту майстри спорту України з гирьового спорту фахівець відділу кадрового забезпечення старший лейтенант поліції Євген Душкевич та курсант 203/17-го навчального взводу факультету № 1 рядовий поліції Владислав Хоменко.

Після проходження процедури зважування та мандатної комісії закипіла боротьба на гирьових помостах.

Першим у ваговій категорії до 78 кг змагався Владислав Хоменко, який продемонструвавши блискучу техніку та волю до перемоги виборов третє місце з особистим рекордом 231 підйом.

Далі Євген Душкевич у ваговій категорії до 85 кг завдяки своїм бійцівським якостям та майстерності став віце-чемпіоном змагань поступившись лише заслуженому майстру спорту України Олегу Коломійцю з Полтавщини.

Фінальними, наймасовішими та найбільш видовищними змаганнями турніру стали змагання з ривку гирі вагою 32 кг з лімітом часу 5 хвилин, де знову ж таки наш Владислав Хоменко зумів вибороти бронзову нагороду, пропустивши вперед лише заслужених майстрів спорту України Ігоря Гавришка та Олега Коломійця.

Під час турніру наші спортсмени провели широку профорієнтаційну роботу серед учасників змагань, тренерів та гостей, розповіли про умови вступу і навчання в інституті та розповсюдили профорієнтаційну продукцію.

«Наші хлопці виступили дуже вдало, гідно боролися з сильними опонентами, продемонстрували відмінну спортивну підготовку та поправу посіли призові місця з високими особистими результатами» -, коментує виступ гирьовиків тренер збірної команди інституту з гирьового спорту викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 майор поліції Леонід  Гаража.

Євген Душкевич і Владислав Хоменко щиро дякують керівництву інституту за допомогу і підтримку під час підготовки та відрядження на змагання та обіцяють і надалі радувати колектив вишу-переселенця новими здобутками та перемогами.