Шановний Вікторе Миколайовичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження!

Теплими і добрими словами ми вітаємо з Днем народження нашого вольового й мудрого, сміливого й рішучого капітана, який уже 15 років стоїть біля штурвала корабля «Донецький юридичний інститут». В освітній і науковій флотилії серед великих суден і малих човнів, швидких есмінців і красивих яхт наш корабель «ДЮІ» завдяки Вам, наш пане ректоре, потужно зміцнює свої позиції, стрімко розвивається, постійно модернізується, іноді випереджаючи навіть час. Які б стихійні лиха не спіткали наш корабель, завдяки Вашій наполегливості, завзяттю, самовідданості й професіоналізму, ми, дружна й згуртована Вами команда, сміливо і з неймовірною жагою до життя долаємо всі перешкоди, випробування долі, аби не підвести Вас, свого капітана!

Шановний Вікторе Миколайовичу, наш очільнику та наставнику, найпочесніший трофей, який Ви і як керівник, і як фахівець, і як науковець, і як людина по праву заслужили, визнання й пошана всього колективу, колег, однодумців, друзів, бо встигли зробити, створити, облаштувати, удосконалити, відбудувати, написати, напрацювати на декілька життів. Ми пишаємося Вами! Низький уклін Вам за відданість справі, працелюбність, віру в нас – свій колектив!

Ми зичимо Вам, любий наш ректоре, у цей святковий день міцного здоров’я, незрадливої удачі, невичерпного натхнення, непохитної віри, нових перемог та успішних задумів, красивих мрій та щасливої долі!

 

Нехай життя Ваше буде багатим

На тепло і розуміння,

 На енергію й везіння,

 На розумне, добре, вічне,

 На строкате й різнобічне,

Словом – на усе прекрасне,

На постійне й своєчасне!

 

З повагою
колектив Донецького юридичного інституту МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking