Шановний Володимире Вікторовичу!

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження від  Колектив Донецького юридичного інституту.

Висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю. Ви обрали не легку, але таку почесну місію – стали на шлях служіння українському народові.

Ваша принциповість, професійний досвід, почуття відповідальності, вірність обраній справі, виваженість, добропорядність, працелюбність, гострий розум, вміння тримати удари долі, чудові організаторські здібності забезпечили значних успіхів на посаді начальника департаменту Національної поліції України. А притаманні Вам висока кваліфікованість, щира людяність, порядність та відкритість є саме тими рисами, які забезпечують Вам пошану та авторитет серед підлеглих.

Ми цінуємо Ваш значний внесок в історію успіхів нашого Донецького юридичного інституту МВС України. Особливо хочеться відмітити Вашу небайдужість та активну, дієву допомогу й підтримку нашому навчальному закладу, який «з нуля» розпочав освітню діяльність на теренах Криворіжжя, а вже тепер і у місті Маріуполі Донецької області. Завдяки Вашій особистій допомозі, бібліотека інституту значною мірою поповнилася навчальною та науковою літературою, яка використовується для забезпечення навчального процесу, при підготовці навчально-методичної літератури та при написанні наукових статей і доповідей на конференції. Зокрема покращилося матеріально-технічне забезпечення, адже в один із візитів до вишу-переселенця Ви подарували сертифікат на 20 одиниць комп’ютерної та мультимедійної техніки для забезпечення навчального процесу.

Шановний Володимире Вікторовичу!

Ми від щирого серця бажаємо Вам вдосталь: посмішок, вдалих ситуацій, успіхів, підтримки, геніальних ідей. Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі!

Хай фортуна супроводжує всі миті Вашого життя і допомагає у скоєнні самих неймовірних задумок.  

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking