Щороку 9 листопада Україна відзначає День української писемності та мови. Це свято було встановлено згідно Указу Президента України від 6 листопада 1997 р. № 1241/97, але відмічається щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Летописця.

Українська мова – це мова наших батьків, дідів та прадідів. Це найбільше багатство нації, що передається від покоління до покоління і з’єднує минуле та майбутнє. Мова живе у серці й душі, піснях і думках всього народу.

Свято української писемності та мови відображає унікальність та неповторність нашої мови. Українська мова визнана однією з найкрасивіших та наймелодійніших мов у світі. Це мова видатних письменників, постатей, науковців, діячів різних галузей знань. Шанувати та цінити рідну українську мову, як одну з найбільш розвинутих мов народів світу повинен кожен українець.

Це свято, яке гуртує всю українську націю на шляху духовності та зміцнення державності.

На честь Дня української писемності та мови у Головному корпусі Донецького юридичного інституту МВС України загальною бібліотекою створена книжкова виставка-композиція «Яке прекрасне, рідне слово! Воно – не світ, а всі світи». Запрошуємо усіх читачів ознайомитись з книгами та  добірками, в яких висвітлені цікаві факти, що присвячені нашій рідній українській мові.

За словами Франсуа Вольтера: «Чужу мову можна вивчити за шість років, а свою треба вчити все життя». Тож знати мову – ознака культури і освіченості, знати рідну мову – священний обов’язок, а грамотно й етично користуватися мовою фаху – норма професійного буття.

Колектив загальної бібліотеки

Real time web analytics, Heat map tracking