Донецький юридичний інститут МВС України

Шановний пане Затько!

Від себе особисто, членів вченої ради, науково-педагогічного складу, курсантів і студентів, ад’юнктів і докторантів Донецького юридичного інституту МВС України висловлюю Вам подяку за Ваш особистий вклад у розвиток міжнародного співробітництва із закладами вищої освіти Словаччини.

Ви з порозумінням відносить до проблем інституту, який через події на Сході України продовжує свою наукову та освітню діяльність у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області та місті Маріуполь Донецької області. Ми високо цінуємо і допомогу, яку Ви нам надаєте.

Завдяки Вам фонд бібліотеки інституту поповнився так необхідними навчально-методичними та науковими виданнями як України, так і країн Європейського Союзу, а включення до складу міжнародного журналу «Європейська наука» Європейського інституту безперервної освіти представника інституту – визнанню вчених у світі.

Колектив Донецького юридичного інституту та особиста я вдячний Вам за надійні партнерські відносини.

Шановний пане Затько!

У цей святковий для Вас день, колектив Донецького юридичного інституту МВС України та я особисто вітаємо Вас з Днем народження!!!

Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, життєвого оптимізму та професійних успіхів! Нехай удача супроводжує Вас у всіх почин

Ми завжди ради нашим зустрічам та чекаємо Вас у Донецькому юридичному інституті МВС України, який здійснює свою освітню та наукову діяльність у місті Кривий Ріг Дніпропетровської області та місті Маріуполь Донецької області.

 

З повагою,

за дорученням колективу,

ректор Донецького юридичного інституту МВС України,

професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking