Шановний Костянтине Олексійовичу!

У цей ясний день прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження від колектива Донецького юридичного інституту!

Ми цінуємо Ваш значний внесок в історію успіхів нашого Донецького юридичного інституту МВС України. Адже, після закінчення нашого навчального закладу, Ви отримали неоцінений досвід в органах МВС. Ви сумлінно та самовіддано, на високопрофесійному рівні організовували підготовку правоохоронців – захисників Закону рідної держави, керуючись у своїй роботі в першу чергу загальнолюдськими моральними рисами та якостями. Ваша працелюбність, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та практичний досвід, стали запорукою теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

Ви зарекомендували себе як позитивний, ініціативний та дисциплінований співробітник і доброзичливий колега, який сумлінно виконує свої трудові обов’язки. Ваша наполеглива праця, чудові організаторські здібності, вміння знаходити компроміси, порядність і добродушність заслужили повагу серед колег та друзів.

Ми щиро шануємо Вас за активну життєву позицію та самовіддане служіння народу України.

Шановний Костянтине Олексійовичу!

Від щирого серця дозвольте привітати Вас з Днем народження та побажати, щоб тепло і затишок завжди наповнювали Ваш дім, хай сонячне світло зігріває в будь-яку погоду, а бажання виконуються при одній думці про них! 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking