Шановний Андрію Євгеновичу!

Дозвольте від себе особисто та від дружного колективу Донецького юридичного інституту МВС України щиро привітати Вас з Днем народження!

Колектив Інституту, Асоціація випускників пишається Вами як одним із кращих своїх випускників, справжнім патріотом українського народу. Для всіх нас, для кожного студента й курсанта, Ви жива легенда і гідний для наслідування зразок, приклад людяності і відданості справі. Саме тому ми щиро радіємо кожному визнанню Ваших заслуг, зокрема і  присвоєнню Вам 4 липня 2018 року спеціального звання генерала поліції третього рангу.

Глибоко шануємо й поважаємо Вашу наполегливість, захоплюємося стрімкою кар’єрою в системі органів внутрішніх справ, яка розпочалася з посади міліціонера патрульно-постової служби Калінінського райвідділу міліції. Згодом – начальника Артемівського відділу по боротьбі з організованою злочинністю та очільника Знам'янського міськвідділу міліції ГУМВС України в Кіровоградській області й Управління боротьби з організованою злочинністю в Кіровоградській області. У важкі для всієї країни, особливо для Донеччини, часи Вас призначено на посаду начальника УБОЗ ГУМВС України в Донецькій області. Саме під Вашим керівництвом значно активізувалася робота управління: убозівцями в місті  Красноармійск ліквідовано диверсійну групу незаконного збройного формування (НЗФ) "ДНР", яка під виглядом добровольчих батальйонів скоювала розбійні напади на підприємства та громадян із застосуванням автоматичної вогнепальної зброї — АК-74, ПМ. Шість членів організованої злочинної групи (ОЗГ) заарештовано, розкрито 15 розбійних нападів, повернуто чесне їм'я добровольчим батальйонам, у місті Маріуполі викрито схрон (НЗФ) "ДНР", вилучено чотири автомати АК, 17 гранат різних типів, значну кількість патронів, завдяки чому попереджено можливі теракти на території, підконтрольній українській владі, а головне – збережено людські життя. За героїзм, виявлений у Горлівці під час утримання і відбиття штурму сепаратистів будівлі УВС, за вірність Присязі Вас було нагороджено орденом "За мужність" III ступеня, а в жовтні 2015 року Ваше ім'я було занесено в Енциклопедію Героїв України. Ми пишаємося і цією сторінкою Вашої біографії!

Сьогодні Ваша служба на сторожі правопорядку громадян нашої Держави продовжується на посаді заступника Голови Національної поліції України – начальника ГУНП у м. Києві. Притаманні Вам високі моральні принципи, здатність оперативно вирішувати службові завдання безперечно забезпечують повагу й авторитет серед колег. Професіоналізм, порядність і самовідданість, Ваш вольовий характер щоденно сприяють втіленню в життя ідеї добра і справедливості, служать Українському народові!

Шановний Андрію Євгеновичу! Бажаємо Вам миру, добра, успіхів у всіх починаннях, родинного затишку й душевного тепла!

Хай усе вдається, що планується,

Усе долається й нове будується!

І доля щиро усміхається,

А ДЮІ Вами по праву пишається!

 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

 

Real time web analytics, Heat map tracking