Шановний Євген Вікторович!

У цей святковий ювілейний день від усієї душі Вас вітає колектив Донецького юридичного інституту МВС України!

Ваш шлях пов'язали з чудовими та яскравими моментами з долею з Донецького юридичного інституту МВС України. Колектив Донецького юридичного інституту пишається Вами як випускником нашого навчального закладу, який успішно закінчили в 1999 році. Ви є поважним прикладом для наслідування поколінь курсантів та студентів, а також гордістю для викладачів.

Працюючи на посадах науково-педагогічного складу, викладачем та надалі завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін Донецького юридичного інституту МВС України Ви здобули пошану серед студентів, курсантів та колег.

Ви – людина, яка вміло поєднує у своїй професійній діяльності талант, волю та силу. Ваша потужна практична та наукова база надала основу не одному десятку студентів і курсантів.

Ви зробили вагомий внесок, Вами пишаємося, адже свого часу успішно захистили докторську дисертацію на тему  «Адміністративно-господарське право як підгалузь адміністративного права України» .

Ваш професіоналізм, багаторічна, послідовна та наполеглива праця висвітлена  у 88 публікаціях, з них 77 наукового та 11 навчально-методичного характеру, в тому числі 48 у фахових виданнях. Ваші монографії, 5-ть навчальних посібників, з яких 1 з грифом МОН України, 1-го словника термінів з грифом МОН України, які активно використовується у навчальному процесі.

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш багатий трудовий шлях та неоціненний життєвий досвід, які стали запорукою успіхів випускників Донецького юридичного інституту.

Шановний Євген Вікторович!

Від щирого серця бажаємо, щоб доля надалі щедра була, щастя на весь довгий вік, міцного здоров’я та спокою. Нехай кожень день буде сповнений гарним настроєм, душевними зустрічами. Натхнення і творчості, хай сонце заглядає у вікна, а тепло у серце!

З повагою,
за дорученням колективу
,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастни
й

Real time web analytics, Heat map tracking