Шановний Ігор Сергійович!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Тільки сміливий обирає дисципліну, волю, здатність до аналізу та гідність тримати удари. Саме ці якості як умова краще розкривають Ваш твердий характер, відповідальність та впевненість у своїх силах.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та надихнули курсантів цілеспрямованості, тактовності.

Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час перебування на посаді заступник начальника департаменту громадської безпеки, а згодом – начальник департаменту превентивної діяльності Національної поліції України. Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування майбутнім поліцейським. Саме ці ті риси, стали запорукою Ваших теперішніх та майбутніх життєвих перемог та образу поліцейського.

Прекрасні людські якості гармонійно поєднуються із свідомим почуттям Розуму, Честі і Гідності.

Шановний Ігор Сергійович!

Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, добра,  сили духа, радості, невичерпної спраги життя та натхнення для реалізації всіх Ваших планів! Досягти Вам унікальних можливостей, успіху. Миру в душі й родинної турботи!

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking