Шановний Олександре Миколайовичу!

Прийміть щирі вітання в день Вашого народження від колективу Донецького юридичного інституту МВС України!

Ви не тільки втілюєте у собі якості найбільш видатних людей сучасності,але й подаєте належний приклад майбутнім правоохоронцям. Ваша наполеглива та професійна праця, організованість, відповідальність, професіоналізм були гідно оцінені під час перебування на посадах начальника кафедри кримінології та юридичної соціології Національної академії внутрішніх справ України, а згодом – проректора Національної академії внутрішніх справ з наукової роботи. Безумовно Ваш яскравий життєвий і трудовий шлях визиває повагу й захоплення, та є гідним для наслідування.

Ви зробили вагомий внесок у розвиток кримінологічної науки, опублікувавши більше 300 науково-методичних праць, в тому числі монографії, підручники та навчальні посібники. Підготувавши 9 докторів та 25 кандидатів юридичних наук, Ви посіли поважне місце серед науковців сучасної України.

Ви є постійним членом Кримінологічної асоціації України та позаштатним науковим консультантом Секретаріату Верховної Ради України, що є проявом визнання як видатного кримінолога. А будучи засновником кримінальної віктимології та пенітенціарної кримінології в Україні ще раз підкреслює Ваш високий професіоналізм як науковця та справжнього фахівця своєї справи.

Ваш успішний життєвий шлях, високі досягнення в царині юридичної науки, здобули Вам глибоку повагу і честь серед колег та науковців, а неоціненний життєвий досвід стали запорукою успіхів кращих випускників вишу.

Шановний Олександре Миколайовичу!

Від щирого серця бажаємо, щоб Ваша життєва чаша була наповнена щастям, здоров’ям і любов’ю. Нехай разом з Вами по життю завжди йде натхнення та вдача! А від усіх життєвих негараздів захищає тепло та затишок родинної оселі.

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking