Шановний Андрій Борисович!

Прийміть наші щирі вітання з Днем народження!

Ми цінуємо Ваш значний внесок в виконнані свого професійного обов'язку, стоячи на сторожі Закону. Без вагань жертвуючи собою.

Ваша невгамовна енергія цілеспрямованість, дозволяє вирішувати відповідальні завдання, які мають величезне значення для України. Під Вашим керівництвом активно з честю і гідністю виконували свій обов'язок в найтрагічніші дні, безстрашно протистояли хаосу і беззаконню бійці. Виконуючи вимоги боргу, Ви виступаєте, як носій певних моральних обов'язків, який усвідомлює і реалізує їх в своїй діяльності. Сферу моралі з достатньою підставою називають сферою належного. Будьте добрим, будьте чесним, будь справедливим. Саме ці якості надають Ваш владний характер, скликають, втіленні в життя ідея добра і справедливості. Ваш професійний обов'язок гідний приклад істинного героя.

Глибоко шануємо та поважаємо Ваш вольовий шлях та неоціненний життєвий досвід.

Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості духу, успіхів та удачі. Нехай Ваше життя буде зігріте теплом близьких людей, радість безмежно панує у душі та несе у вашу оселю спокій і злагоду! Хай тепло та повага людської вдячності завжди зігрівають Вас.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking