У сучасних умовах євроінтеграції України іноземне спілкування стає важливою складовою у майбутній професійній діяльності спеціаліста будь-якої спрямованості. Знання іноземної мови у наш час є невід’ємним показником професійної компетентності сучасного фахівця.

Усвідомлюючи потреби вишу-переселенця і значну роль, яку відіграють знання та володіння іноземною мовою, заступник начальника Управління патрульної поліції у м. Києві департаменту патрульної поліції Євдокимов Дмитро Андрійович, подарував загальній бібліотеці інституту більше 10 примірників навчального видання: Career Paths: Police. Book 1 / John Taylor, Jenny Dooley. – Uk: Express Publishing, 2011.

Цей базовий підручник використовується у викладанні іноземної мови у курсантів усіх курсів навчання на факультеті №1 (підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України) де міститься інформація про діяльність поліції Великобританії та США. Це видання є необхідною складовою у мовній підготовці  майбутніх поліцейських.  

Саме з вимогами сучасності та з прагненням удосконалити свою професійність та здобуті знання, що поєднанні з науковою діяльністю не тільки за фаховим напрямком, диктують необхідність бути компетентними й у мовній підготовці.

Читання іноземної літератури для студентів та курсантів під час навчання в інституті гарантує їм досягнення професійних навичок, вмінь та набуття майстерності.

Колектив загальної бібліотеки

Real time web analytics, Heat map tracking