Ваша кропітка, наполеглива, сумлінна праця на благо правового розвитку нашого суспільства та забезпечення у ньому закону та порядку високо визнані з боку нашої Держави та громадян.

За час співпраці у місті Кривому Розі, Ви стали одним із тих, хто підтримав виш-переселенець у вирішенні життєво важливих питань. Трудовий колектив, курсанти, студенти та слухачі, всі ми разом висловлюємо слова великої вдячності за вашу підтримку та допомогу. Натепер Вам довірена важлива місія – очолювати Головне управління Національної поліції у Черкаській області, яку Ви виконуєте на високому професійному рівні, шануючи справедливість, об’єктивність та неупередженість.

Ваша працелюбність, відповідальність, порядність – це ті риси, які стали запорукою Ваших теперішніх та майбутніх життєвих перемог.

 Шановний Валерію Васильовичу, прийміть найщиріші вітання з Днем нароження!

Зичимо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, злагоди, та чудового настрою, родинного затишку та сімейного добробуту. Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні і свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних та близьких.

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking