Протягом першого тижня жовтня в м. Одесі в рамках проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень, за сприяння Координаційного центру переміщених ЗВО відбувся тренінг-семінар «Вікенд Можливостей» для викладачів та науковців переміщених закладів вищої освіти та наукових установ.

Участь у зазначеному заході взяли Голова громадської організації «Асоціація вчених-внутрішньо переміщених осіб» Володимир Устименко, регіональний координатор Проекту Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень» Олексій Мурашкевич, експерт ГО «Український інститут з прав людини», адвокат Жанна Лук’яненко, Голова Правління ГО «Центр кращого Інтернету» Олена Черних, керівник Національного контактного пункту програми «Горизонт 2020» Валентина Андрущенко, заступник декана ЕПФ з наукової роботи ОНУ імені І.І. Мельникова Андрій Смітюх, головний  консультант Східного регіонального представництва Українського фонду соціальних інвестицій Анна Аладжальян та представники 18 переміщених закладів вищої освіти з Донецької, Луганської областей та Автономної Республіки Крим, серед яких учений секретар секретаріату Вченої ради Донецького юридичного інституту Дар’я Давидова та завідувач кафедри цивільно-правових дисциплін факультету № 3 Дар’я Піддубна.

Під час заходу розглядалися питання соціально-економічних прав внутрішньо переміщених осіб, реалізації та захисту прав людини в Інтернеті, стандартів та корисних ресурсів Ради Європи, особливостей публікації наукових розробок в журналах Scopus та Web of Science, академічної доброчесності та організаційного розвитку, підготовки до складання іспиту (В2), грантових можливостей для переміщених закладів вищої освіти, наукових установ, вчених та викладачів. Також, учасники тренінг-семінару мали можливість презентувати заклад вищої освіти, який вони представляють та ознайомити присутніх з досягненнями вишів протягом часу вимушеного переміщення.

В рамках семінару учасники заходу відвідали всіма відомий в Одесі та за її межами Impact Hub Odessa, ознайомилися з особливостями діяльності організації  та можливостями її використання пересічними громадянами. За п’ять років існування Impact Hub реалізовано десятки програм та проведено тисячі інвентів. Це організація, яка дивиться в майбутнє та орієнтується на Європейські стандарти розвитку суспільних відносин.

У вільний час учасники заходу мали змогу відвідати визначні місця, культурні, історичні пам’ятки Одещини та насолодитися краєвидами міста.

Колектив Донецького юридичного інституту висловлює слова щирої вдячності організаторам тренінг-семінару за надану можливість прийняту участь у змістовному заході, корисну змістовну інформацію отриману під час семінару, що буде ефективно використовуватися в діяльності інституту та сподівається на подальшу плідну співпрацю у сфері розвитку освітньо-наукової діяльності переміщених закладів вищої освіти на теренах України.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14

Real time web analytics, Heat map tracking