З 27 по 29 вересня цього року в місті Харкові відбувся чемпіонат  України з боротьби самбо за програмою комплексних змагань «Динаміада – 2018» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України та чемпіонат Фізкультурно-спортивного товариства «Динамо» України з боротьби самбо серед збірних команд вищих закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовує та координує Міністр внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь 54 спортсмени серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, серед яких вперше в історії виступили спортсмени збірної команди Національного антикорупційного бюро України, та 86 спортсменів серед збірних команд закладів вищої освіти МВС та інших центральних органів виконавчої влади.

В урочистій церемонії відкриття спортивного заходу взяли участь: начальник відділу неолімпійських видів спорту ФСТ «Динамо» України Янко І.В., головний  судя змагань,судя міжнародної категорії Тростянський Г.М., керівники правоохоронних органів та інших спеціальних служб Харківської  області, інші почесні гості.

У змаганнях серед 11 команд вищих навчальних закладів взяла участь і команда Донецького юридичного інституту МВС України. .

Самбісти інституту, яких представляли спортсмени факультету № 1, виступали у наступному складі:

вагова категорія до 62 кг – курсанти 3-го курсу рядові поліції Святослав Гончаров

вагова категорія до 68 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Добрий Олександр та курсант 1-го курсу Жадан Євген

вагова категорія до 74 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції В’ялий Владислав .

 вагова категорія до 82 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Уніченко Євген

вагова категорія до 90 кг – курсант 2-го курсу рядовий поліції Москаленко Артем.

вагова категорія до 100 кг – курсант 1-го курсу рядовий поліції поліції Лебединський Владислав.

вагова категорія понад 100 кг – курсант 3-го курсу рядовий поліції поліції Яценко Антон.

Тренерский штаб нашої команди представляли досвідчені тренери та самбісти майстри спорту України викладачі кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1 Володимир Миколайович Білобров та Антон Анатолійович Кантур.

За результатами змагань чемпіоном у своїй ваговій категорії, продемонструвавши блискучу техніку та волю до перемоги, став наш лідер Лебединський Владислав, та призери в  своїх вагових категоріях Гончаров Святослав, Добрий Олександр, Уніченко Євген.

Для інших наших спортсменів, які за плечами мають лише кілька місяців тренувань, ці змагання стали серйозним випробування, адже всі вони лише нещодавно розпочали свої заняття з боротьби самбо та вже мають певні успіхи та особисті рекорди. Серед результатів наших дебютантів хотілося б відмітити досить високе п’яте  місце В’ялого Владислава та сьоме місце нашого «тяжа» Яценко Антона .

Крім того молоді самбісти  інституту мали змогу поспостерігати за виступом найсильніших самбістів України, які змагалися на другому килимі за програмою «Динаміада – 2018» серед збірних команд правоохоронних органів, рятувальних та інших спеціальних служб України, де змагався наш колишній викладач кафедри спеціальної фізичної підготовки а зараз працівник  НАБУ, майстер спорту України міжнародного класу Титаренко Олександр, який показав дуже високий результат – третє місце в своїй ваговій категорії.

В командній першості наша команда посіла почесне п’яте місце, лишивши позаду дуже сильні команди Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ та Харківського національного університету внутрішніх справ.

Всі інші наші спортсмени лише розпочали виступи на змаганнях такого рівня, але гідно боролися з досвідченими самбістами інших вишів, які мають за своїми плечима не один рік занять боротьбою, що говорить про їх бажання в подальшому працювати над самовдосконаленням і підвищувати свою спортивну майстерність, але для цього потрібна кропітка праця та повна самовіддача на тренуваннях.  Нажаль наш рідний виш наразі переживає нелегкі часи, але вважаю, що за постійної підтримки керівництва інституту поступово будуть створені всі належні умови для ведення ефективного тренувального процесу і збірна команда Донецького юридичного інституту з боротьби самбо поверне собі минулу велич та радуватиме колектив вишу-переселенця новими блискавичними перемогами, - коментує виступ наших самбістів, тренер збірної команди інституту,майстер спорту України з боротьби самбо,старший викладач кафедри спеціальних дисциплін та фізичного виховання факультету № 1Білобров В.М.

Збірна команда Донецького юридичного інституту з боротьби самбо, тренери та спортсмени щиро дякують ректорові інституту професору Бесчастному Віктору Миколайовичу за допомогу та підтримку наших самбістів під час підготовки та відрядження на змагання, а також обіцяють напружено тренуватися, прогресувати та докладати максимум зусиль для того, щоб гідно представляти навчальний заклад на спортивних змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівня.

 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10
 • 01
 • 02
 • 03
 • 04
 • 05
 • 06
 • 07
 • 08
 • 09
 • 10

Кафедра спеціальних дисциплін та фізичного виховання

Real time web analytics, Heat map tracking