Шановна Ніно Володимирівно!

Дозвольте від усього колективу Донецького юридичного інституту привітати Вас з Днем народження!

Завдяки Вашому вкладу у відновлення бібліотечного фонду, інститут вже не тільки відновив діяльність загальної бібліотеки, як однієї з найкращих у місті Кривому Розі, а й продовжує розвиватися та скоро досягне показників, які були в інституті у м. Донецьк. Висловлюємо Вам слова щирої вдячності за вклад у бібліотечну діяльність, чим забезпечуєте наших курсантів, студентів та слухачів необхідними матеріалами, адже саме з книги починається відкриватися великий світ знань, які вони здобудуть й в подальшому забезпечуватимуть нашій державі розвиток та процвітання.

Ваша енергійність та життєрадісність, оптимізм, упевненість в собі і своїх силах, високі моральні принципи, готовність завжди прийти на допомогу та доброзичливе відношення до кожного є саме тими достойними рисами, які стануть запорукою Вашого успішного та щасливого майбутнього. Ваш високий професіоналізм, цілеспрямованість, відповідальність, порядність та позитивне ставлення до життя стали запорукою поваги та симпатії до Вас усіх працівників, студентів та слухачів нашого навчального закладу.

Шановна Ніно Володимирівно!

У цей святковий день хочеться побажати Вам здоров’я та краси, щастя і радості, людського тепла і внутрішньої гармонії. Бажаємо Вам неймовірної радості, приголомшливого успіху, чарівного натхнення, щирих посмішок та друзів!

 З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking