Шановний Романе Федоровичу!

Прийміть найтепліші привітання з нагоди Вашого Дня народження!

Ви зробили вагомий внесок в розвиток Донецького національного університету, і зараз, не дивлячись на складну політичну ситуацію на рідній Донечиині, Ви не втратили виш, а навпаки, примножуючи славні традиції, продовжуєте готувати висококваліфіковані кадри.

Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінної роботи, професіоналізму та визначення пріоритетних напрямків з підготовки еліти, яка буде працювати на благо України й прославляти її далеко за межами.

Вірність обраній справі, набутий досвід, високий професіоналізм, чудові організаторські здібності стали запорукою Ваших значних успіхів.

Кропітка та наполеглива праця, висока кваліфікованість і відповідальність допомагають Вам досягати наукових «висот»: Ви є автором більше 60 наукових та50 науково-методичних робіт, серед яких і власні монографії.

Шановний Романе Федоровичу!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я та щастя, життєвих сил, радісних подій і звершень, плідної праці та подальших успіхів у всіх починаннях, бадьорості духу, злагоди, миру та достатку у Вашому домі та всій Вашій родині! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи! 

З повагою,
за дорученням колективу,
ректор Донецького юридичного інституту МВС України
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking