Факультет підготовки фахівців для підрозділів Національної поліції України (далі – факультет № 1) Донецького юридичного інституту МВС України було створено у м. Кривий Ріг та м. Маріуполі у 2016 році. На базі факультету № 1 здійснюється підготовка поліцейських за всіма сучасними напрямками діяльності Національної поліції України.

Зробимо невеличкий екскурс в історію навчального закладу. У рідному Донецьку інститут здійснював набір курсантів на чотири факультети:

 - факультет підготовки фахівців для експертно-криміналістичних та слідчих підрозділів;

- факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції;

- факультет підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки;

- четвертий відокремлений – факультет підготовки фахівців для забезпечення безпеки дорожнього руху.

Завдяки невтомній, наполегливій роботі керівництва інституту була створена потужна наукова, навчально-методична й матеріально-технічна база для ступеневої підготовки висококваліфікованих фахівців для слідчих підрозділів та експертної служби МВС України, грамотних спеціалістів для оперативних підрозділів органів внутрішніх справ,  компетентних фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки.

Добра слава про Донецький юридичний інститут МВС України лунала далеко за межами України…

Однак у 2014 році через неспокійну суспільно-політичну ситуацію на сході України інститут було передислоковано спочатку до м. Маріуполя Донецької області, а згодом – до м. Кривий Ріг Дніпропетровської області. У цей непростий для України і для вузу час ректор Донецького юридичного інституту, професор Віктор Миколайович Бесчастний доклав титанічних зусиль, аби колектив залишився згуртованим, а всі факультети продовжили роботу в оптимізованому режимі. Вуз відновив свою діяльність і подальший розвиток.

За клопотанням інституту у березні 2016 року Криворізькою міською радою було надано цілісний навчальний комплекс за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Співдружності, 92а, у якому сьогодні навчаються курсанти ДЮІ.

Значний потенціал будівлі (численні навчальні аудиторії, актова зала, бібліотека, гуртожиток для курсантів на 350 осіб, їдальня, 2 спортивних зали та площадки, тир) дозволяє під час навчального процесу на факультеті № 1 формувати освічених, гармонійно розвинених особистостей.

Навчальний корпус загальною площею 2000 кв. м та прилегла територія, що складає 5 га, стали тією матеріально-технічною базою, яка дає можливість будувати навчальний процес на принципах демократизму, гуманізму, науковості.

Обладнані усім необхідним аудиторії дозволяють викладачам якісно проводити семінарські та практичні заняття, а курсантам – з цікавістю сприймати учбовий матеріал. Крім того, свіжий ремонт, нові меблі та все необхідне обладнання створюють курсантам комфортну атмосферу для глибокого засвоєння знань.

Дякуючи ректору Донецького юридичного інституту МВС України Бесчастному Віктору Миколайовичу та всьому колективу інституту, курсантам факультету № 1 надано оптимальні умови для успішного навчання.

  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05
  • 01
  • 02
  • 03
  • 04
  • 05

Факультет № 1

Донецького юридичного інституту МВС України

Real time web analytics, Heat map tracking