Шановний Сергію Анатолійовичу!

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем народження!

На посадах  начальника Стахановського міськвідділу УМВС України, начальника управління ДАІ, заступника начальника УМВС України, виконуючого обов’язки начальника Головного управління Національної поліції в Луганській області та з травня 2018 року начальника поліції Запорізької області, Ви проявили себе, як справжній патріот, відданий Присязі вірно служити українському народу та самовіддано присвятили своє життя служінню нашій рідній Державі.

Ваша кропітка праця - гідний приклад бездоганного виконання службових і громадянських обов'язків. За свій професійний шлях, Ви завжди відрізнялися високий професіоналізмом, талантом організатора і керівника, працездатністю і відповідальністю за доручену справу. Нехай накопичений життєвий досвід і мудрість допоможе досягти Вам нових висот у всіх Ваших добрих і почесних справах!

 

Шановний Сергію Анатолійовичу!

Прийміть найкращі привітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, життєвої наснаги, витримки, виваженості і відданого служіння на благо українському народу, особистих творчих досягнень, сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі!

 

 

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking