За значні досягнення, наполегливу та результативну працю, розумну ініціативу, старанність, сумлінне та бездоганне виконання службових обов’язків фотографія завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін та судових експертиз факультету №1 Донецького юридичного інституту МВС України, кандидата юридичних наук, доцента полковника поліції Волобуєву Олену Олексіївну, було занесена до дошки пошани Міністерства внутрішніх справ України та нагороджено відзнакою МВС України «Кращий працівник МВС України». Вручення нагрудного знаку «Кращий працівник МВС України» відбулося в урочистій обстановці на розширеній Вченій раді Донецького юридичного інституту в присутності всього трудового колективу.

Шановна  Олено Олексіївно!

Прийміть щирі, сердечні, сповнені людської шани і поваги привітання. Ви, як справжній фахівець своєї справи, гордість нашого інституту, своєю наполегливою працею та стараннями гідно виконуєте місію, яка допомагає нашому суспільству вдосконалюватися.

Зичимо, щоб і надалі Ваша праця була плідною та змістовною, розпочаті справи принесли вагомі результати, а успіхи йшли поряд з особистим щастям, злагодою та достатком. 

01
02

 

З повагою
за дорученням колективу
ректор Донецького юридичного інституту МВС України,
професор Віктор Бесчастний

Real time web analytics, Heat map tracking