previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

previous arrow
next arrow
Slider

Афіша

Афіша

Останні новини

Вітаємо з Днем народження колишнього ректора Львівського ДУВС, генерал-лейтенант міліції Михайло Михайловича Цимбалюка!
Опубліковано: 21 листопада 2018 Переглядів: 22
Шановний Михайло Михайлович! Дозвольте від усього серця привітати Вас з Днем народження! У цей святковий день висловлюємо щире захоплення Вами, як справжнім професіоналом своєї справи та багатогранною особистістю.
Другий тур із пляжного волейболу в Донецькому юридичному інституті
Опубліковано: 21 листопада 2018 Переглядів: 45
В рамках підготовки до змагань на минулих вихідних на факультеті факультету № 1 (факультет для підготовки працівників Національної поліції) Донецького юридичного інституту пройшов другий тур відкритого турніру із пляжного волейболу в закритих приміщеннях. У змаганнях брали участь спортсменки із різних навчальних закладів Кривого Рогу (Криворізького національного університету, Автотранспортного коледжу, КЗШ № 35, КЗШ № 41). Загалом у волейбольних баталіях взяли участь близько чотирнадцяти спортсменок.
10 регіональних ЗМІ за один місяць написали про діяльність та заслуги виша-переселенця
Опубліковано: 21 листопада 2018 Переглядів: 73
Лише за короткий час Донецький юридичний інститут МВС України  долає труднощі та розвивається. Незважаючи на складнощі Донецький юридичний інститут МВС України зберіг своє добре ім’я і традиції, прожив період оптимізації і зараз активно розвиватися у всіх напрямках своєї діяльності, відновлюючись і розширюючись вже на теренах Криворіжжя та Маріуполя.  Було важко, однак наполеглива об’єднання праця зробила значний вклад у розвиток інституту.
«Безпека на дорозі – безпека життя»: курсанти завершили тиждень безпеки дорожнього руху з дітьми та їх батьками у автомобільному центру «SKODA»
Опубліковано: 21 листопада 2018 Переглядів: 50
Щорічно у світі внаслідок дорожньо-транспортних пригод гине понад 186 тисяч дітей віком до 18 років. Не оминула ця проблема й наше місто. Лише у 2018 році у м. Криввий Ріг трапилося 80 за участю дітей, під час яких 2 дітей загинуло та майже половина отримали травми.
У Донецькому юридичному інституті МВС України відбулась ХІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти»
Опубліковано: 21 листопада 2018 Переглядів: 96
16 листопада 2018 року в рамках Загальнонаціонального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні Донецький юридичний інститут МВС України спільно з Українським науково-дослідним інститутом медицини транспорту МОЗ України під патронатом Криворізького міського голови за підтримки Консультаційної місії Європейського Союзу в Україні, Міжнародного благодійного фонду допомоги постраждалим внаслідок ДТП, Благодійної організації «Благодійне товариство «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД м. Кривий Ріг» та приватного автотранспортного підприємства «Одіум-Престиж» провів ХІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію «Безпека дорожнього руху: правові та організаційні аспекти».
Пожежна безпека очима курсантів
Опубліковано: 20 листопада 2018 Переглядів: 89
З метою поглиблення знань курсантів, формування вмінь навичок до утримання засобів протипожежного захисту, правил при догляду себе та іншого при відкритому вогні 19 листопада 2018 року пройшов учбових захід « Правила пожежної безпеки».
Радіємо успіхам випускників Донецького юридичного інституту МВС України: вийшла друком монографія М. С. Пластуна «Глава держави і антикорупційна політика: проблеми формування та реалізації»
Опубліковано: 20 листопада 2018 Переглядів: 81
Монографію присвячено комплексному дослідженню теоретико-методологічних та правових засад формування і реалізації антикорупційної політики глави держави. Проаналізовано місце глави держави в системі протидії корупції. Визначено основні закономірності еволюції державної антикорупційної політики в історико-правовому контексті. Досліджено нормативно-правову базу з питань участі глави держави у формуванні та реалізації антикорупційної політики, розроблено шляхи удосконалення інституціонального механізму протидії корупції на основі позитивного зарубіжного досвіду. Вивчено актуальні питання вдосконалення правових засобів протидії корупції та доктринальних підходів до оптимізації інституціональної системи формування та реалізації антикорупційної політики глави держави.

Корисні посилання

previous arrow
next arrow
Slider
Real time web analytics, Heat map tracking